Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

zoranbt

прегледи: 471 слава: 43.78 активност: 6
  Напиши писмо
последна посета: 27.07.2017 - 02:42
регистриран 02.08.2015 - 12:13
име
пол
   машко   
дата на раѓање
02.10.1986    32
 колку си одговарате »
место
Македонија, Македонија, Скопје  
e-mail адреса видлив само за пријатели


клубови

top.mk 13778

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
  тој коментирал »
 тој е коментиран »
 постови во клубови на корисникот
 тој е означен »
 корисникот нема тестови »

сите негови подароци »
испрати подарок »

пријатели


апликации
Средби
кој е zoranbt?

test image
статус на врската - не е важно.  
+Не е избран за омилена личност
rate style Стилот на оценување е: корисник без слика.
Нема слики и во моментов не може да оценува.
person_type ПОСТАР БРАТ (корисен, отворен, апстрактно мислење, рационална личност)обратна врска zoranbt


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.