Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

zoran83

прегледи: 2026 слава: 4.41 активност: 0
zoran83 ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 11.01.2019 - 15:25
регистриран 05.04.2008 - 17:17
име zoran
пол
   машко   
дата на раѓање
28. октомври  
 колку си одговарате »
место
Македонија, Македонија, Штип  
chat клиенти
Skype
My status sazdovski.zoran
MSN
  sazdovskizoran@hotmail.com

слики

  • zoran83
  • zoran83
  • zoran83 - SDSM ZABAVA
  • zoran83
  • zoran83
  • zoran83
  • zoran83
  • zoran83 - VINARSKA VIZBA TIKVES
  • zoran83 - paralija (grcija2008)
  • zoran83


клубови

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
  тој коментирал »
 тој е коментиран »
 постови во клубови на корисникот
 тој е означен »
 корисникот нема тестови »

сите негови подароци »
испрати подарок »

пријатели

кој е zoran83?

test image
статус на врската - слободен.  
+Не е избран за омилена личност
rate style Стилот на оценување е: песимист.
Дава ниски оценки, но е фер оценување.
Тој е никој во моментот. За да стане некој, корисникот треба да направи персонален тест


обратна врска zoran83


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.