Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
online 

zlatko69

прегледи: 7083 слава: 105.39 активност: 52
zlatko69 ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 21.04.2018 - 05:04
регистриран 10.08.2013 - 11:27
име umetnik
пол
   машко   
висина 176 см
дата на раѓање
15. септември  
 колку си одговарате »
место
Македонија, Македонија, Струмица  
образование
Средно образование  
јазици Македонски***

слики

  • zlatko69 - VILA
  • zlatko69 - UZIVAM
  • zlatko69 - SMOLARSKI VODOPAD
  • zlatko69 - SLADOLED
  • zlatko69 - SELFI 2
  • zlatko69 - NA RIBA
  • zlatko69 - KULATA
  • zlatko69 - GRCIJA SELFI
  • zlatko69 - GRCIJA 1
  • zlatko69

слики во албуми

zlatko69 pildid albumites уметник zlatko69 pildid albumites уметник zlatko69 pildid albumites уметник zlatko69 pildid albumites RAZNO zlatko69 pildid albumites RAZNO »

училишта

Клас од 1989»
СОУ,,Јане Сандански,,

клубови

Klub "Skrseni Srca" 174 (сопственик на клубот) , LIVERPOOL FC 13 (сопственик на клубот) , Sto mislite dali vrskite na dalecina uspevaat??​? 30 (сопственик на клубот) , top.mk 16096 , Љубов и Секс 39 (сопственик на клубот) , ЗАВОДЛИВИ 129 (сопственик на клубот) , Шах клуб 2 (сопственик на клубот)

интереси

druzenje 194 , fudbal 86 , koli 42 , seks 131 , umetnost 22 , zeni 57

дополнителна информација

Seks, umetnost, zeni

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
  тој коментирал »
 тој е коментиран »
 постови во клубови на корисникот
 тој е означен »
 корисникот нема тестови »

сите негови подароци »
испрати подарок »

инфо за активности
Денес
 
online zlatko69 - 05:01
Сликата е во ТОП #7
Вчера
 
online zlatko69 - 16:41
Сликата е во ТОП #2
 
online zlatko69 - 04:31
Сликата е во ТОП #2
19.04.2018
 
online zlatko69 - 18:00
и/му се допаѓа слика во албум: 2add6b7d32dae77beb8e20a961faa3b7
 
online zlatko69 - 18:00
Корисникот zlatko69 коментираше слика во албум јована

пријатели
препораки од него
.
убава Струмичанка
U-B-A-V-A-- 19.12.2013 - 07:56
повеќе »

кој е zlatko69?

test image
статус на врската - слободен.  
+Не е избран за омилена личност
rate style Стилот на оценување е: песимист.
Дава ниски оценки, но е фер оценување.
person_type АКТИВИСТ (доминантен, емоционален, отворен, реалистичен начин на мислење)обратна врска zlatko69


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.