Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

zlatica88

прегледи: 36868 слава: 277.59 активност: 33
zlatica88 ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 21.04.2018 - 04:31
регистриран: 28.08.2014 - 15:40
име Zlatica
пол
   женско   
висина 168 см
дата на раѓање
03. март  
 колку си одговарате »
место
Македонија, Македонија, Скопје  
блиско место blisku
образование
Високо образование во процес  
лична страница nemam
јазици Македонски***

слики

  • zlatica88 - odmor
  • zlatica88 - umetnost
  • zlatica88 - jas
  • zlatica88 - palacinki
  • zlatica88 - so drugarka
  • zlatica88 - na plaza
  • zlatica88 - rekreacija
  • zlatica88 - odmor
  • zlatica88 - jas
  • zlatica88 - jas

слики во албуми

zlatica88 pildid albumites priroda »

училишта

Клас од 2011»
Приватен универзитет - ФОН

клубови

интереси

knigi 74 , muzika 354 , sport 276 , tenis 12 , tv 12

дополнителна информација

muzika, sport, tenis, tv

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
 коментари од неа »
 коментари за неа »
 нејзините постови во клубовите »
 таа е означена »
 корисникот нема тестови »

подароци подароци сите нејзини подароци »
испрати подарок »

инфо за активности
Вчера
 
offline zlatica88 - 23:04
Сликата е оценета со 10 поени
08.04.2018
 
offline zlatica88 - 09:03
Има подарок од корисникот vlado939
 
offline zlatica88 - 00:48
Сликата е оценета со 10 поени
07.04.2018
 
offline zlatica88 - 18:57
Има подарок од корисникот goranca
 
offline zlatica88 - 10:09
Има подарок од корисникот DraganK

пријатели
препораки од неа
.
dodaj me
ElenaA 04.11.2015 - 03:09
повеќе »

која е zlatica88?

test image
статус на врската - не е важно.  
+Не е избран за омилена личност
rate style Стилот на оценување е: реален.
Објективна личност во давањето оценки.
person_type СУДИЈА (доминантен, затворен, реалистичен начин на мислење)обратна врска zlatica88


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.