Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

zeman

прегледи: 865 слава: 11.89 активност: 24
zeman ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 21.07.2018 - 22:13
регистриран 04.02.2017 - 05:21
име
пол
   машко   
дата на раѓање
09.10.1993    24
 колку си одговарате »
место
Македонија, Македонија, Скопје  
e-mail адреса видлив само за пријатели

слики

 • zeman - :)
 • zeman -   :D
 • zeman -  :)
 • zeman - :)
 • zeman - :)
 • zeman - :)
 • zeman - :)
 • zeman

слики во албуми

zeman pildid albumites album zeman pildid albumites album zeman pildid albumites album zeman pildid albumites album zeman pildid albumites album »

клубови

top.mk 15485

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
  тој коментирал »
 тој е коментиран »
 постови во клубови на корисникот
 тој е означен »
 корисникот нема тестови »

подароци подароци сите негови подароци »
испрати подарок »

инфо за активности
02.07.2018
 
offline zeman - 21:41
мисли дека видеото е интересно PARNI VALJAK - Zastave
 
offline zeman - 21:40
мисли дека видеото е интересно HELLO - Tose Proeski
 
offline zeman - 21:39
мисли дека видеото е интересно SASA KOVACEVIC - Bez tebe me nema
26.06.2018
 
offline zeman - 01:29
Додадено ново видео Udri, Mujo :D :D :D
Udri, Mujo :D :D :D
25.06.2018
 
offline zeman - 22:49
коментира слика на ivanaiv

пријателиВидео
Next Time - Ja izlezi Gjurgjo
Сите видеа на корисникот (1) »


кој е zeman?

test image
статус на врската - не е важно.  
+Не е избран за омилена личност
rate style Стилот на оценување е: заспана убавина.
Доби поен од него? Wow!!! :)
Тој е никој во моментот. За да стане некој, корисникот треба да направи персонален тест


обратна врска zeman


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.