Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

wenix

прегледи: 82 слава: 0 активност: 18
wenix ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 13.01.2019 - 00:35
регистриран 07.02.2017 - 09:45
име Wenix
пол
   машко   
 колку си одговарате »
место
Босна и Херцеговина, Republika Srpska, Banja Luka  

слики

  • wenix
  • wenix
  • wenix
  • wenix


клубови

top.mk 14173

интереси

more 11 , muzika 283 , plivanje 26 , sport 237

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
  тој коментирал »
 тој е коментиран »
 постови во клубови на корисникот
 тој е означен »
 корисникот нема тестови »

сите негови подароци »
испрати подарок »

инфо за активности
11.01.2019
 
offline wenix - 22:21
Сликата е во ТОП #1
 
offline wenix - 10:11
Сликата е во ТОП #1
10.01.2019
 
offline wenix - 21:51
Сликата е во ТОП #1
 
offline wenix - 09:51
Сликата е во ТОП #1
09.01.2019
 
offline wenix - 21:41
Сликата е во ТОП #1

пријатели

кој е wenix?

test image
статус на врската - не е важно.  
+Не е избран за омилена личност
rate style Стилот на оценување е: заспана убавина.
Доби поен од него? Wow!!! :)
person_type СУДИЈА (доминантен, затворен, реалистичен начин на мислење)обратна врска wenix


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.