Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

vulender

прегледи: 602 слава: 7.02 активност: 18
vulender ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 15.10.2018 - 16:24
регистриран: 02.05.2009 - 23:58
име Zorica mijovic
пол
   женско   
висина 170 см
дата на раѓање
26.02.1964    54
 колку си одговарате »
место
Македонија, Македонија, Скопје  
e-mail адреса видлив само за пријатели
јазици Англиски***

слики

  • vulender
  • vulender


клубови

top.mk 14760

интереси

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
 коментари од неа »
 коментари за неа »
 нејзините постови во клубовите »
 таа е означена »
 корисникот нема тестови »

сите нејзини подароци »
испрати подарок »

инфо за активности
Вчера
 
offline vulender - 22:21
Сликата е во ТОП #4
 
offline vulender - 10:11
Сликата е во ТОП #3
14.10.2018
 
offline vulender - 19:21
Сликата е во ТОП #4
 
offline vulender - 07:01
Сликата е во ТОП #4
13.10.2018
 
offline vulender - 18:51
Сликата е во ТОП #4

пријатели

која е vulender?

test image
статус на врската - не е важно.  
+Не е избран за омилена личност
rate style Стилот на оценување е: заспана убавина.
Доби поен од него? Wow!!! :)
person_type ГУРУ (корисен, отворен, апстрактно мислење, емоционална личност), со панделка и цвеќе.обратна врска vulender


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.