Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

ubav4e

прегледи: 8411 слава: 47.3 активност: 12
ubav4e ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 11.12.2018 - 06:37
регистриран: 23.04.2008 - 04:33
име ubavka
пол
   женско   
висина 180 см
дата на раѓање
03.03.1986    32
 колку си одговарате »
место
САД, Nevada, Las Vegas  
образование
Високо образование во процес  
e-mail адреса видлив само за пријатели
јазици Македонски*** , Бугарски*** , Српски*** , Англиски*** , Шпански**

слики

  • ubav4e
  • ubav4e
  • ubav4e
  • ubav4e
  • ubav4e
  • ubav4e
  • ubav4e
  • ubav4e

слики во албуми

ubav4e pildid albumites NewYork City:)) ubav4e pildid albumites NewYork City:)) ubav4e pildid albumites NewYork City:)) ubav4e pildid albumites NewYork City:)) ubav4e pildid albumites NewYork City:)) »

клубови

top.mk 14312

интереси

music sleeping party

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
 коментари од неа »
 коментари за неа »
 нејзините постови во клубовите »
 таа е означена »
 корисникот нема тестови »

сите нејзини подароци »
испрати подарок »

пријатели

која е ubav4e?

test image
статус на врската - не е важно.  
+Не е избран за омилена личност
rate style Стилот на оценување е: заспана убавина.
Доби поен од него? Wow!!! :)
person_type СМЕТКОВОДИТЕЛ (корисен, затворен, реалистичен начин на мислење)обратна врска ubav4e


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.