Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

top100

прегледи: 1604 слава: 24.66 активност: 27
top100 ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 12.11.2018 - 15:02
регистриран 10.09.2010 - 14:34
име MM
пол
   машко   
висина 181 см
дата на раѓање
10. ноември  
 колку си одговарате »
место
Македонија, Македонија, Скопје  
занимање
информациски технологии
 
занимање трагач по возбуди
образование
Високо професионално образование  
e-mail адреса видлив само за пријатели
јазици Јапонски*

слики

  • top100 - ...vrzete se poletuvame !
  • top100
  • top100


блог

Vic
петок, 27. јануари 2012 Час 08:23
Плавуша носи саат на поправка кај саатчија.Саатчијата ја прашува:
- Што е проблем со саатот? - Не работи, изгледа батеријата е потрошена - одговара плавушата.
- Ама овој саат работи на нави... прочитај повеќе »

EROTIKA
вторник, 24. јануари 2012 Час 14:25
Erotika – puštam da me nosi niz snove.
Tako samo plovim i širim dlanove
i pokušavam da obuzdam sebe.
Sve misli lude i žudne ka tebi plove,
lete i hitaju nesputane, same.
Svake... прочитај повеќе »

клубови

top.mk 14154

интереси

devojki so ubava nasmevka , druzenje 174 , misterii na svetot , zakon za relativitet

дополнителна информација

neiskompleksiran , normalen , samostoen , sestran i sto uste ne :)

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
  тој коментирал »
 тој е коментиран »
 постови во клубови на корисникот
 тој е означен »
 корисникот нема тестови »

подароци подароци сите негови подароци »
испрати подарок »

инфо за активности
10.11.2018
 
offline top100 - 15:43
Има подарок од корисникот betce
 
offline top100 - 03:35
Има роденден денес
Испрати подарок »

пријатели

кој е top100?

test image
статус на врската - не е важно.  
+Не е избран за омилена личност
rate style Стилот на оценување е: заспана убавина.
Доби поен од него? Wow!!! :)
person_type ПОСТАР БРАТ (корисен, отворен, апстрактно мислење, рационална личност)обратна врска top100


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.