Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

tomax

Им честитам на сите оние кои го слават според Јулијанскиот календар, повеќето весела христијански празник, Божиќ. Христос е роден
прегледи: 13 слава: 0 активност: 18
tomax ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 16.01.2019 - 19:19
регистриран 05.12.2018 - 21:12
име
пол
   машко   
дата на раѓање
29.01.1972    46
 колку си одговарате »
место
Србија, Sremski okrug,  
e-mail адреса видлив само за пријатели

слики

  • tomax - tomax
  • tomax - tomax2


клубови

top.mk 14116

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
  тој коментирал »
 тој е коментиран »
 постови во клубови на корисникот
 тој е означен »
 корисникот нема тестови »

сите негови подароци »
испрати подарок »

инфо за активности
Вчера
 
offline tomax - 20:01
Сликата е во ТОП #6
 
offline tomax - 06:01
Сликата е во ТОП #11
21.01.2019
 
offline tomax - 15:31
Сликата е во ТОП #10
 
offline tomax - 03:31
Сликата е во ТОП #8
20.01.2019
 
offline tomax - 13:41
Сликата е во ТОП #10

пријателиВидео
Johann Christoph Pachelbel - Canon in D
Сите видеа на корисникот (2) »


кој е tomax?

test image
статус на врската - не е важно.  
+Не е избран за омилена личност
rate style Стилот на оценување е: заспана убавина.
Доби поен од него? Wow!!! :)
Тој е никој во моментот. За да стане некој, корисникот треба да направи персонален тест


обратна врска tomax


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.