Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

teodora

и тако даљеееее
прегледи: 1090 слава: 31.23 активност: 27
teodora ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 23.11.2017 - 04:51
регистриран: 08.11.2017 - 03:03
име Теодора
пол
   женско   
висина 178 см
дата на раѓање
19.03.1992    25
 колку си одговарате »
место
Македонија, Македонија, Скопје  
образование
Дипломиран студент  
e-mail адреса видлив само за пријатели
јазици Српски*** , Англиски***

слики

  • teodora
  • teodora
  • teodora
  • teodora - #work
  • teodora
  • teodora
  • teodora
  • teodora
  • teodora - Тепање досадаа :/


клубови

top.mk 13284

интереси

љубов 8 , забава 31 , фамилија

дополнителна информација

Време е да стекнуваме нови пријателства хехех :*

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
 коментари од неа »
 коментари за неа »
 нејзините постови во клубовите »
 таа е означена »
 корисникот нема тестови »

сите нејзини подароци »
испрати подарок »

инфо за активности
Денес
 
offline teodora - 04:51
и тако даљеееее
 
offline teodora - 02:51
Сликата е во ТОП #6
Вчера
 
offline teodora - 13:41
Сликата е во ТОП #5
 
offline teodora - 01:21
Сликата е во ТОП #4
21.11.2017
 
offline teodora - 10:21
Сликата е во ТОП #4

пријатели
препораки за неа
-nophoto-
nekoj ke odese po zurki proslavi pa ostana na kompjutet doma
leksiliumm 11.11.2017 - 22:46
повеќе »

која е teodora?

test image
статус на врската - не е важно.  
+Не е избран за омилена личност
rate style Стилот на оценување е: заспана убавина.
Доби поен од него? Wow!!! :)
person_type ГЕНИЈ (корисен, затворен, рационална личност со апстрактно мислење)обратна врска teodora


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.