Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

temi

https://www.youtube.com/watch?v=MEHi5adUXJw [:*
прегледи: 5096 слава: 22.76 активност: 48
temi ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 25.04.2018 - 22:15
регистриран 16.06.2014 - 17:28
име Rafal
пол
   машко   
дата на раѓање
15.02.1972    46
 колку си одговарате »
место
Македонија, Македонија, Струмица  
образование
Средно образование  
e-mail адреса видлив само за пријатели
јазици Бугарски*

слики

 • temi
 • temi
 • temi
 • temi
 • temi
 • temi
 • temi
 • temi
 • temi

слики во албуми

temi pildid albumites moj album temi pildid albumites moj album temi pildid albumites moj album temi pildid albumites moj album temi pildid albumites moj album »

на други слики

* »

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
  тој коментирал »
 тој е коментиран »
 постови во клубови на корисникот
 тој е означен »
 корисникот нема тестови »

подароци подароци сите негови подароци »
испрати подарок »

инфо за активности
Вчера
 
offline temi - 22:13
Додадено ново видео Tyzee - Moj zivot Moja stvar :D
Tyzee - Moj zivot Moja stvar :D
24.04.2018
 
offline temi - 21:01
Додадено ново видео Paul Weller - You Do Something To Me
Paul Weller - You Do Something To Me
 
offline temi - 20:25
коментира слика на delfin5
 
offline temi - 20:25
Ја започна играта Коментатор.
23.04.2018
 
offline temi - 20:55
коментира слика на mMare

пријатели
препораки за него
Divan i odan prijatelj, veoma duhovit, energičan,pozitivan mladic..sve pohvale.
Elisabeth 10.03.2018 - 19:34
повеќе »
препораки од него
Prelepa dama velikog srca i siroke duse, predivna osoba vredna postovanja
Elisabeth 02.08.2016 - 08:59
повеќе »Видео
Tyzee - Moj zivot Moja stvar :D
Сите видеа на корисникот (199) »


кој е temi?

test image
статус на врската - не е важно.  
+Не е избран за омилена личност
rate style Стилот на оценување е: заспана убавина.
Доби поен од него? Wow!!! :)
person_type СМЕТКОВОДИТЕЛ (корисен, затворен, реалистичен начин на мислење)обратна врска temi


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.