Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

swadokkk

прегледи: 44332 слава: 143.63 активност: 27
swadokkk ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 18.01.2019 - 10:48
регистриран 16.06.2008 - 17:32
име call-me
пол
   машко   
висина 180 см
дата на раѓање
08. март  
 колку си одговарате »
место
Македонија, Македонија, Скопје  
блиско место Skopje
занимање
менаџмент
 
занимање Osiguruvanje
образование
Средно специјално образование  
лична страница http://www.swadok.com.mk!!:P:P
јазици Турски***
chat клиенти
MSN
видлив само за пријатели
Skype
видлив само за пријатели

слики

  • swadokkk
  • swadokkk
  • swadokkk - :)
  • swadokkk
  • swadokkk - :)
  • swadokkk - .
  • swadokkk

слики во албуми

swadokkk pildid albumites ......... swadokkk pildid albumites 2012 swadokkk pildid albumites 1 »

блог

Сакам да те сакам
четврток, 11. јули 2013 Час 02:23
Сакам да те сакам, сакам да те сонувам. Сакам по цел ден со тебе да се... прочитај повеќе »

Несовршеност.
четврток, 09. февруари 2012 Час 16:10
Јас сум крајно несовршено суштество... Несоврше... прочитај повеќе »

училишта

Клас од 2008»
СМУГС,,Д-р Панче Караѓозов,,
naj jaka skolo :)P)

клубови

интереси

biznis 7 , fanovi na tose 382 , horoskop 581 , ludnica 603 , sex 201 , sport 237 , top 42 , top 503 , top.mk 63916 , zabavuvanje 2 , дружење 50 , забава 76 , музика 229 , најдобар ноќен живот 667

дополнителна информација

:))

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
  тој коментирал »
 тој е коментиран »
 постови во клубови на корисникот
 тој е означен »
 тестови (2) » на корисникот

сите негови подароци »
испрати подарок »

пријатели


апликации
Средби


Видео
Asim Bajric Sine Moj
Сите видеа на корисникот (14) »


кој е swadokkk?

test image
статус на врската - не е важно.  
+Не е избран за омилена личност
rate style Стилот на оценување е: песимист.
Дава ниски оценки, но е фер оценување.
person_type МАЈКА ТЕРЕЗА (корисен, отворен, личност со конкретен начин на мислење)обратна врска swadokkk


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.