Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

sud

прегледи: 17059 слава: 62.92 активност: 15
sud ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 18.01.2019 - 23:26
регистриран: 26.06.2010 - 19:38
име nevenka
пол
   женско   
дата на раѓање
21.03.1971    47
 колку си одговарате »
место
Македонија, Македонија, Скопје  
e-mail адреса видлив само за пријатели

слики

  • sud
  • sud
  • sud
  • sud
  • sud
  • sud
  • sud - relaks
  • sud
  • sud
  • sud


клубови

top.mk 14116

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
 коментари од неа »
 коментари за неа »
 нејзините постови во клубовите »
 таа е означена »
 корисникот нема тестови »

сите нејзини подароци »
испрати подарок »

инфо за активности
18.01.2019
 
offline sud - 23:15
коментира слика на ZoranBocevski

пријатели

која е sud?

test image
статус на врската - не е важно.  
+Не е избран за омилена личност
rate style Стилот на оценување е: заспана убавина.
Доби поен од него? Wow!!! :)
Таа е никој во моментот. За да е некој, корисничката треба да направи персонален тест.


обратна врска sud


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.