Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

sristeski

прегледи: 98 слава: 0 активност: 18
sristeski ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 13.03.2018 - 21:04
регистриран 02.10.2017 - 21:37
име
пол
   машко   
дата на раѓање
02.04.1974    43
 колку си одговарате »
место
Македонија, Македонија, Скопје  
e-mail адреса видлив само за пријатели

слики

  • sristeski
  • sristeski
  • sristeski - baram


клубови

интереси

zeni 58

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
  тој коментирал »
 тој е коментиран »
 постови во клубови на корисникот
 тој е означен »
 корисникот нема тестови »

сите негови подароци »
испрати подарок »

инфо за активности
08.03.2018
 
offline sristeski - 01:07
коментира слика на KiS4EnCe
01.03.2018
 
offline sristeski - 16:27
Додаде нова слика во својот профил

пријатели

кој е sristeski?

test image
статус на врската - не е важно.  
+Не е избран за омилена личност
rate style Стилот на оценување е: заспана убавина.
Доби поен од него? Wow!!! :)
person_type МАЈКА ТЕРЕЗА (корисен, отворен, личност со конкретен начин на мислење)обратна врска sristeski


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.