Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

snegulka

прегледи: 6527 слава: 42.2 активност: 18
snegulka ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 18.02.2018 - 17:14
регистриран: 13.03.2017 - 13:54
име Tina
пол
   женско   
висина 170 см
дата на раѓање
08.11.1975    42
 колку си одговарате »
место
Македонија, Македонија, Скопје  
образование
Високо професионално образование  
јазици Англиски**

слики

  • snegulka


клубови

top.mk 12678

интереси

druzenje 198 , film 75 , muzika 373

дополнителна информација

zdravjeto e sreka ---sreken si ako si zdrav !!!!!

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
 коментари од неа »
 коментари за неа »
 нејзините постови во клубовите »
 таа е означена »
 корисникот нема тестови »

подароци сите нејзини подароци »
испрати подарок »

инфо за активности
10.02.2018
 
offline snegulka - 20:16
Сликата е оценета со 10 поени
29.01.2018
 
offline snegulka - 13:41
Сликата е во ТОП #8
 
offline snegulka - 01:41
Сликата е во ТОП #8
28.01.2018
 
offline snegulka - 13:11
Сликата е во ТОП #7
 
offline snegulka - 01:01
Сликата е во ТОП #7

пријатели

која е snegulka?

test image
статус на врската - не е важно.  
+Не е избран за омилена личност
rate style Стилот на оценување е: реален.
Објективна личност во давањето оценки.
person_type АКТИВИСТ (доминантен, емоционален, отворен, реалистичен начин на мислење)обратна врска snegulka


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.