Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

slivko

прегледи: 1317 слава: 28.53 активност: 18
slivko ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 17.10.2017 - 17:07
регистриран 15.05.2008 - 22:36
име goran slivoski
пол
   машко   
висина 179 см
 колку си одговарате »
место
Македонија, Македонија, Прилеп  
e-mail адреса видлив само за пријатели

слики

  • slivko - :)
  • slivko - motor :)
  • slivko
  • slivko
  • slivko - :)
  • slivko
  • slivko - ja
  • slivko - ja
  • slivko - ja
  • slivko

слики во албуми

slivko pildid albumites sliki slivko pildid albumites sliki slivko pildid albumites sliki slivko pildid albumites sliki »

клубови

top.mk 13564 , ФЛЕРТ... 500

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
  тој коментирал »
 тој е коментиран »
 постови во клубови на корисникот
 тој е означен »
 корисникот нема тестови »

сите негови подароци »
испрати подарок »

пријателиВидео
opet ja :)
Сите видеа на корисникот (2) »


кој е slivko?

test image
статус на врската - слободен.  
+Не е избран за омилена личност
rate style Стилот на оценување е: тајна личност.
Се интересира само за бонус поени. Не ги ни гледа сликите на другите.
Тој е никој во моментот. За да стане некој, корисникот треба да направи персонален тест


обратна врска slivko


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.