Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

skorpion

прегледи: 1197 слава: 58.57 активност: 12
skorpion ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 13.03.2018 - 18:41
регистриран 16.01.2009 - 21:32
име vane
пол
   машко   
висина 145 см
дата на раѓање
21.01.1991    27
 колку си одговарате »
место
Македонија, Македонија, Штип  
блиско место stip
занимање
техника/механика/електроника
 
занимање vlav
образование
Средно образование  
e-mail адреса skorpion_vajper@hotmail.com
лична страница vane nikoloski
јазици Македонски**
chat клиенти
MSN
видлив само за пријатели
MSN
видлив само за пријатели

слики

 • skorpion - Vane
 • skorpion
 • skorpion - jas sam
 • skorpion - jas na gitarata
 • skorpion - sam
 • skorpion - jas
 • skorpion - Vane Nikoloski
 • skorpion - sam
 • skorpion - vane nikoloski
 • skorpion - Vane Nikoloski


блог

Vane Nikoloski biografija
среда, 17. декември 2014 Час 21:21
Vangu Vane Nikoloski et roden vo stip 1991 godina toj zapocna so muzikata 2007 godina imaaa izdadeno 4 albuma solo toj veke et 10 godini so muzikata site go znaeme kako vane nikoloski na si... прочитај повеќе »

Бело Вино
сабота, 10. август 2013 Час 15:56
Белото вино преставува знак на лубовта помегу влубениот пар а црвеното вино преставував раганје на нова лубов помегу две влубени срца кои само мозе само тајна да биде еден помегу друг ... прочитај повеќе »

училишта

Клас од 2008»
Гоце Делчев
3 godina

клубови

Don Vane 1 (сопственик на клубот) , nikoloski 1 (сопственик на клубот) , romantika love 2 , super mario 5 , top.mk 13962 , Tose - Nasiot angel 70 , vicovi 50 , Скопје 9 , ФЛЕРТ... 433

интереси

produkcija , reziser

дополнителна информација

sto da kazam za mene se znaimavam so muzika'

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
  тој коментирал »
 тој е коментиран »
 постови во клубови на корисникот
 тој е означен »
 тестови (7) » на корисникот

сите негови подароци »
испрати подарок »

пријатели


апликации
Средби
кој е skorpion?

test image
статус на врската - слободен.  
+Не е избран за омилена личност
rate style Стилот на оценување е: реален.
Објективна личност во давањето оценки.
person_type СМЕТКОВОДИТЕЛ (корисен, затворен, реалистичен начин на мислење)обратна врска skorpion


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.