Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

silvi36

прегледи: 8854 слава: 50.35 активност: 9
silvi36 ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 14.01.2019 - 05:11
регистриран: 09.04.2009 - 08:24
име silvana
пол
   женско   
 колку си одговарате »
место
Македонија, -- друг град --  

слики

  • silvi36
  • silvi36
  • silvi36
  • silvi36
  • silvi36


клубови

top.mk 14173

интереси

prijarelstvo

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
 коментари од неа »
 коментари за неа »
 нејзините постови во клубовите »
 таа е означена »
 корисникот нема тестови »

сите нејзини подароци »
испрати подарок »

пријатели
препораки за неа
-nophoto-
zdravo
saso201 24.09.2012 - 16:13
повеќе »


апликации
Средби
која е silvi36?

test image
статус на врската - не е важно.  
+Не е избран за омилена личност
rate style Стилот на оценување е: реален.
Објективна личност во давањето оценки.
person_type АЈКУЛА (доминантен, отворен, реалистичен начин на мислење)обратна врска silvi36


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.