Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

sefiks12

Se molat lubomornite zenski da ne me blokiraat
прегледи: 212 слава: 14.26 активност: 12
sefiks12 ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 31.12.2018 - 15:42
регистриран 22.01.2012 - 15:32
име igor
пол
   машко   
висина 178 см
дата на раѓање
07.08.1980    38
 колку си одговарате »
место
Македонија, Македонија, Скопје  
блиско место Skopje
занимање
човечки ресурси/консултации/обучување
 
занимање security
образование
Средно образование  
e-mail адреса видлив само за пријатели
лична страница http://www.scnetmakedonija.com...
телефон видлив само за пријатели
јазици Македонски*** , Англиски**
chat клиенти
Yahoo!
видлив само за пријатели

слики

  • sefiks12


блог

zs me blokiraat
среда, 05. декември 2018 Час 11:01
Se molat lubomornite zenski da ne me blokiraat ako sum vi dal slaba ocenka znaci realno sum ve ocenil a ne kako nekoj koj saka da vi se pikne megu znaete kade jbga vistinata nekad boli ali podobra e ... прочитај повеќе »

Za devojkite
сабота, 28. април 2018 Час 12:47
So makedonkive ne mozes ni edno zdravo da im kazes ako nemas pari ne te ni gledaat прочитај повеќе »

училишта

Клас од 1999»
СУГС,,Георги Димитров,,

клубови

интереси

filmovi 64 , koli 34 , pari 8 , porno 3 , seks 121 , seks so azijki , seks so crnkinji , vonzemjani , zabavi 12

дополнителна информација

Ја сум фин дечко и си барам девојка за дружење

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
  тој коментирал »
 тој е коментиран »
 постови во клубови на корисникот
 тој е означен »
 корисникот нема тестови »

сите негови подароци »
испрати подарок »

пријатели


апликации
Средби
кој е sefiks12?

test image
статус на врската - слободен.  
+Не е избран за омилена личност
rate style Стилот на оценување е: реален.
Објективна личност во давањето оценки.
person_type АЈКУЛА (доминантен, отворен, реалистичен начин на мислење)обратна врска sefiks12


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.