Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

sead1982

прегледи: 85 слава: 3.97 активност: 9
sead1982 ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 03.12.2018 - 11:47
регистриран 10.06.2017 - 01:37
име
пол
   машко   
дата на раѓање
05.04.1982    36
 колку си одговарате »
место
Македонија, Македонија, Скопје  
e-mail адреса видлив само за пријатели

слики

  • sead1982
  • sead1982
  • sead1982
  • sead1982 - jas


училишта

Клас од 2002»
СУГС,,Цветан Димов,,

клубови

top.mk 13962

интереси

druzejne 7 , fudbal 76

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
  тој коментирал »
 тој е коментиран »
 постови во клубови на корисникот
 тој е означен »
 корисникот нема тестови »

сите негови подароци »
испрати подарок »

пријатели


апликации
Средби
кој е sead1982?

test image
статус на врската - не е важно.  
+Не е избран за омилена личност
rate style Стилот на оценување е: реален.
Објективна личност во давањето оценки.
Тој е никој во моментот. За да стане некој, корисникот треба да направи персонален тест


обратна врска sead1982


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.