Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

save


главен модератор
vacation tiiimeee
прегледи: 73853 слава: 177.58 активност: 27
save ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 16.09.2018 - 14:11
регистриран: 14.05.2008 - 14:42
име Саве
пол
   женско   
дата на раѓање
06. јануари  
 колку си одговарате »
место
Македонија, Македонија, Струмица  
занимање
наука/образование
 
занимање Професор по Англиски Јазик и Литература
образование
Дипломиран студент  
јазици Шпански*** , Англиски*** , Бугарски** , Српски** , Италијански* , Германски*

слики

  • save
  • save
  • save
  • save
  • save
  • save
  • save
  • save
  • save
  • save

на други слики

* »

блог

КОНКУРС ЗА ИЗБОР НА МОДЕРАТОРИ
недела, 15. декември 2013 Час 16:22
Топ.мк има потреба од нови модератори.
Право на пријавување имаат сите активни топ.мк корисници.
Можете да се пријавите директно со коментар во овој ... прочитај повеќе »

КОНКУРС ЗА ИЗБОР НА МОДЕРАТОРИ
вторник, 23. април 2013 Час 18:51
Топ.мк има потреба од нови модератори.
Право на пријавување имаат сите активни топ.мк корисници.
Можете да се пријавите директно со коментар во овој б... прочитај повеќе »

училишта

Клас од 2013»
Приватен универзитет - ФОН
филолошки науки
Клас од 2009»
СОУ,,Димитар Влахов,,
Хемиско технолошко
Клас од 2005»
Гоце Делчев с.Василево

клубови

top.mk 14965

Приватни клубови: 1


интереси

languages , movies 12 , music 32 , traveling 4

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
 коментари од неа »
 коментари за неа »
 нејзините постови во клубовите »
 таа е означена »
 корисникот нема тестови »

подароци подароци сите нејзини подароци »
испрати подарок »

инфо за активности
Вчера
 
offline save - 23:41
Сликата е во ТОП #2
 
offline save - 11:31
Сликата е во ТОП #2
18.09.2018
 
offline save - 23:01
Сликата е во ТОП #2
 
offline save - 09:41
Сликата е во ТОП #1
17.09.2018
 
offline save - 20:21
Сликата е во ТОП #1

пријатели
препораки за неа
.
Izuzetno draga, posebna osoba i jako korektna. Stvarno svaka cast.
Elisabeth 05.07.2015 - 23:19
повеќе »
препораки од неа
.
I Love U my Little Angel...
m-i-t-e 24.09.2009 - 15:41
повеќе »


апликации
Средби


Видео
Lettice Rowbotham-Evanescence's Bring Me to Life
Сите видеа на корисникот (9) »


која е save?

test image
статус на врската - во врска.  
+Успешно избраната омилена личност е m-i-t-e
Денови заедно: 3692
rate style Стилот на оценување е: песимист.
Дава ниски оценки, но е фер оценување.
person_type ИНТЕЛИГЕНТЕН (доминантен, затворен, апстрактен начин на мислење)обратна врска save


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.