Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

rukce

прегледи: 1045 слава: 3.92 активност: 3
rukce ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 02.12.2018 - 11:35
регистриран 17.03.2011 - 15:48
име zoran
пол
   машко   
дата на раѓање
11.03.1964    54
 колку си одговарате »
место
Македонија, Македонија, Скопје  
e-mail адреса видлив само за пријатели

слики

  • rukce
  • rukce
  • rukce


клубови

top.mk 13962

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
  тој коментирал »
 тој е коментиран »
 постови во клубови на корисникот
 тој е означен »
 корисникот нема тестови »

подароци сите негови подароци »
испрати подарок »

пријатели


апликации
Средби
кој е rukce?

test image
статус на врската - не е важно.  
+Не е избран за омилена личност
rate style Стилот на оценување е: заспана убавина.
Доби поен од него? Wow!!! :)
person_type ГЕНИЈ (корисен, затворен, рационална личност со апстрактно мислење)обратна врска rukce


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.