Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

ruca

прегледи: 20268 слава: 67.79 активност: 18
ruca ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 07.01.2019 - 07:47
регистриран: 10.06.2012 - 07:05
име Rumiana
пол
   женско   
висина 170 см
дата на раѓање
12.09.1959    59
 колку си одговарате »
место
Грција, Λαρίσης, Κάτω Ολύμπου  
образование
Средно специјално образование  
e-mail адреса видлив само за пријатели
јазици Грчки** , Руски** , Македонски* , Српски*

слики

  • ruca
  • ruca
  • ruca
  • ruca
  • ruca
  • ruca
  • ruca
  • ruca
  • ruca
  • ruca


клубови

top.mk 14114

интереси

lubav lubav lubav , priateli , sgodan i dobar mag

дополнителна информација

ia sam bugarka-radim u grecia -razvedena so golemi vnuci

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
 коментари од неа »
 коментари за неа »
 нејзините постови во клубовите »
 таа е означена »
 корисникот нема тестови »

сите нејзини подароци »
испрати подарок »

инфо за активности
21.01.2019
 
offline ruca - 01:28
Сликата е оценета со 10 поени
09.01.2019
 
offline ruca - 23:21
Сликата е оценета со 10 поени
 
offline ruca - 23:19
Сликата е оценета со 10 поени

пријатели

која е ruca?

test image
статус на врската - не е важно.  
+Не е избран за омилена личност
rate style Стилот на оценување е: реален.
Објективна личност во давањето оценки.
person_type СУДИЈА (доминантен, затворен, реалистичен начин на мислење)обратна врска ruca


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.