Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

rozana

прегледи: 2043 слава: 25.07 активност: 15
rozana ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 15.06.2018 - 07:07
регистриран: 25.02.2014 - 08:37
име
пол
   женско   
дата на раѓање
05.05.1993    25
 колку си одговарате »
место
Албанија, Tirana  
e-mail адреса видлив само за пријатели

слики

  • rozana
  • rozana
  • rozana
  • rozana


клубови

top.mk 15706

интереси

muzik 3 , sport 263 , top.mk 26

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
 коментари од неа »
 коментари за неа »
 нејзините постови во клубовите »
 таа е означена »
 корисникот нема тестови »

сите нејзини подароци »
испрати подарок »

инфо за активности
Денес
 
offline rozana - 04:21
Сликата е во ТОП #23
Вчера
 
offline rozana - 15:51
Сликата е во ТОП #23
 
offline rozana - 03:41
Сликата е во ТОП #23
23.06.2018
 
offline rozana - 15:21
Сликата е во ТОП #23
 
offline rozana - 03:11
Сликата е во ТОП #22

пријатели
препораки од неа
.
Baby <3 <3 :* :*
sauraa 26.12.2017 - 12:14
повеќе »Видео
:)
Сите видеа на корисникот (1) »


која е rozana?

test image
статус на врската - не е важно.  
+Не е избран за омилена личност
rate style Стилот на оценување е: заспана убавина.
Доби поен од него? Wow!!! :)
person_type УМЕТНИК (доминантен, затворен, апстрактен начин на мислење, емоционална личност)обратна врска rozana


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.