Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

richardgere

прегледи: 3585 слава: 15.4 активност: 6
richardgere ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 09.01.2019 - 05:14
регистриран 17.06.2008 - 12:21
име Dario
пол
   машко   
висина 190 см
дата на раѓање
21.05.1970    48
 колку си одговарате »
место
Македонија, Македонија, Скопје  
блиско место Karpos, Vlae
занимање
финансии/банки/осигурување
 
занимање finansii
образование
Високо професионално образование  
e-mail адреса видлив само за пријатели
јазици Романски** , Турски** , Англиски** , Грчки*

слики

  • richardgere - POVELETE NA BAZEN...


клубови

интереси

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
  тој коментирал »
 тој е коментиран »
 постови во клубови на корисникот
 тој е означен »
 корисникот нема тестови »

сите негови подароци »
испрати подарок »

пријатели


апликации
Средби
кој е richardgere?

test image
статус на врската - слободен.  
+Не е избран за омилена личност
rate style Стилот на оценување е: заспана убавина.
Доби поен од него? Wow!!! :)
Тој е никој во моментот. За да стане некој, корисникот треба да направи персонален тест


обратна врска richardgere


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.