Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

premiermk

прегледи: 1553 слава: 124.53 активност: 15
premiermk ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 21.01.2019 - 11:27
регистриран 26.10.2008 - 02:25
име Goce
пол
   машко   
висина 180 см
дата на раѓање
06.05.1982    36
 колку си одговарате »
место
Македонија, Македонија, Прилеп  
блиско место Prilep
занимање
право
 
занимање pravnik
образование
Високо професионално образование  
e-mail адреса goceburne@yahoo.com
телефон видлив само за пријатели
јазици Македонски*** , Босански*** , Бугарски*** , Хрватски*** , Српски*** , Англиски***
chat клиенти
MSN
  goceburne@hotmail.com
Yahoo!
goceburne@yahoo.com
Skype
My status burneski82

слики

  • premiermk
  • premiermk
  • premiermk
  • premiermk - jas levo
  • premiermk
  • premiermk
  • premiermk
  • premiermk


училишта

Клас од 2009»
Универзитет "Св. Кирил и Методиј"
Praven fakultet

клубови

интереси

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
  тој коментирал »
 тој е коментиран »
 постови во клубови на корисникот
 тој е означен »
 корисникот нема тестови »

сите негови подароци »
испрати подарок »

пријателиВидео
moja herojka na mesecot:)
Сите видеа на корисникот (1) »


кој е premiermk?

test image
статус на врската - во врска.  
+Не е избран за омилена личност
rate style Стилот на оценување е: заспана убавина.
Доби поен од него? Wow!!! :)
Тој е никој во моментот. За да стане некој, корисникот треба да направи персонален тест


обратна врска premiermk


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.