Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

portokal

прегледи: 6611 слава: 48.85 активност: 15
portokal ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 15.12.2018 - 20:06
регистриран: 30.08.2009 - 14:32
име dejana
пол
   женско   
дата на раѓање
04.09.1997    21
 колку си одговарате »
место
Македонија, Македонија, Скопје  
e-mail адреса видлив само за пријатели

слики

  • portokal
  • portokal
  • portokal
  • portokal


училишта

Клас од 2010»
СУГС,,Димитар Влахов,,
1va God

клубови

top.mk 14322

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
 коментари од неа »
 коментари за неа »
 нејзините постови во клубовите »
 таа е означена »
 корисникот нема тестови »

сите нејзини подароци »
испрати подарок »

пријатели

која е portokal?

test image
статус на врската - не е важно.  
+Не е избран за омилена личност
rate style Стилот на оценување е: заспана убавина.
Доби поен од него? Wow!!! :)
person_type СУДИЈА (доминантен, затворен, реалистичен начин на мислење)обратна врска portokal


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.