Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

pitbullterier

прегледи: 1057 слава: 55.74 активност: 24
pitbullterier ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 16.10.2018 - 20:21
регистриран 12.05.2012 - 22:21
име zoran
пол
   машко   
висина 176 см
дата на раѓање
06.04.1985    33
 колку си одговарате »
место
Македонија, Македонија, Скопје  
занимање
менаџмент
 
занимање doktor po nauki
образование
Дипломиран студент  
e-mail адреса видлив само за пријатели
јазици Бугарски** , Хрватски** , Англиски** , Шпански*

слики

  • pitbullterier
  • pitbullterier
  • pitbullterier
  • pitbullterier
  • pitbullterier
  • pitbullterier
  • pitbullterier
  • pitbullterier
  • pitbullterier
  • pitbullterier


клубови

интереси

klik kanal , koli 39 , kompjuteri 63 , muzika 299 , race cars , sex 212 , zenski 16

дополнителна информација

trcanje na staza i vozene velosiped bez motor kuliranje i merkanje devojcinja

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
  тој коментирал »
 тој е коментиран »
 постови во клубови на корисникот
 тој е означен »
 тестови (1) » на корисникот

сите негови подароци »
испрати подарок »

инфо за активности
07.10.2018
 
offline pitbullterier - 18:01
Сликата е во ТОП #25
 
offline pitbullterier - 04:11
Сликата е во ТОП #24
06.10.2018
 
offline pitbullterier - 15:11
Сликата е во ТОП #26
 
offline pitbullterier - 01:31
Сликата е во ТОП #27
05.10.2018
 
offline pitbullterier - 13:21
Сликата е во ТОП #26

пријатели

кој е pitbullterier?

test image
статус на врската - слободен.  
+Не е избран за омилена личност
rate style Стилот на оценување е: реален.
Објективна личност во давањето оценки.
person_type РАКОВОДИТЕЛ НА ПРОЕКТ (корисен, отворен, реалистичен човек)обратна врска pitbullterier


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.