Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

pavel-sr

прегледи: 14869 слава: 85.4 активност: 15
pavel-sr ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 03.11.2018 - 18:22
регистриран 04.06.2008 - 01:41
име pavle
пол
   машко   
висина 172 см
дата на раѓање
24. декември  
 колку си одговарате »
место
Македонија, Македонија, Струмица  
занимање ne rabotam nisto
образование
Средно образование  
лична страница http://www.facebook.com/?ref=h...
јазици Англиски** , Бугарски**
chat клиенти
Skype
My status pavle-sr
MSN
видлив само за пријатели

слики

  • pavel-sr - jas
  • pavel-sr
  • pavel-sr - jas u roterdam
  • pavel-sr
  • pavel-sr
  • pavel-sr
  • pavel-sr
  • pavel-sr
  • pavel-sr - jas u grcka malku na prosetka
  • pavel-sr - jas desno so baba vanga))

на други слики

* * »

блог

Ми се допаѓаш бидејќи си мало ѓубре
вторник, 30. септември 2014 Час 21:13
1. Ми се допаѓаш бидејќи ме забележа прва. И ме собори ... прочитај повеќе »

vicove
вторник, 04. декември 2012 Час 19:31
Си доаѓа полицаецот дома и ја гледа својата жена ка... прочитај повеќе »

училишта

Клас од 1997»
СОУ,,Никола Карев,,

клубови

Electronic​ music 270 , pozz do tije devojki,, 1 (сопственик на клубот) , top.mk 14441 , Најдобар Ноќен Живот 67 , ФЛЕРТ... 437

интереси

avanturi 27 , http://www.vbox7.com/play:857534bd , ljubov 88 , noken zivot 19 , romantika 20 , seks 123 , zabava 170

дополнителна информација

baram omilena licnos ako ima nekoja neka mi pise u porakite?

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
  тој коментирал »
 тој е коментиран »
 постови во клубови на корисникот
 тој е означен »
 тестови (1) » на корисникот

сите негови подароци »
испрати подарок »

пријатели


апликации
Средби


Видео
malina strast
Сите видеа на корисникот (111) »


кој е pavel-sr?

test image
статус на врската - слободен.  
+Не е избран за омилена личност
rate style Стилот на оценување е: песимист.
Дава ниски оценки, но е фер оценување.
person_type РАКОВОДИТЕЛ НА ПРОЕКТ (корисен, отворен, реалистичен човек)обратна врска pavel-sr


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.