Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

opasniot

прегледи: 136 слава: 8.13 активност: 24
opasniot ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 13.12.2018 - 14:14
регистриран 23.02.2018 - 09:49
име Marijan
пол
   машко   
висина 179 см
дата на раѓање
29.11.1979    39
 колку си одговарате »
место
Македонија, Македонија, Битола  
образование
Средно образование  
e-mail адреса видлив само за пријатели
јазици Хрватски*** , Англиски**

слики

  • opasniot - vo priroda
  • opasniot - Demir kapija vo blizina na akvatika
  • opasniot
  • opasniot - vo mojot park
  • opasniot
  • opasniot
  • opasniot
  • opasniot
  • opasniot
  • opasniot


клубови

top.mk 14311

интереси

film 64 , muzika 288 , prosetka 4

дополнителна информација

ne trpam nepravdi nesakam lagi i mrazam luge so se pravat deka se znaat

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
  тој коментирал »
 тој е коментиран »
 постови во клубови на корисникот
 тој е означен »
 корисникот нема тестови »

сите негови подароци »
испрати подарок »

инфо за активности
Денес
 
offline opasniot - 01:11
Сликата е во ТОП #28
Вчера
 
offline opasniot - 12:31
Сликата е во ТОП #30
 
offline opasniot - 00:21
Сликата е во ТОП #31
12.12.2018
 
offline opasniot - 12:21
Сликата е во ТОП #26
 
offline opasniot - 00:11
Сликата е во ТОП #24

пријатели

кој е opasniot?

test image
статус на врската - не е важно.  
+Не е избран за омилена личност
rate style Стилот на оценување е: оптимист.
Дава високи оценки, но е фер оценување.
person_type СМЕТКОВОДИТЕЛ (корисен, затворен, реалистичен начин на мислење)обратна врска opasniot


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.