Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

monikaiva

прегледи: 11793 слава: 57.12 активност: 6
monikaiva ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 03.12.2017 - 23:10
регистриран: 16.06.2008 - 10:05
име monika
пол
   женско   
дата на раѓање
26. февруари  
 колку си одговарате »
место
Македонија, -- друг град --  

слики

  • monikaiva
  • monikaiva
  • monikaiva


клубови

LuDnIcA 54 , top.mk 14173

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
 коментари од неа »
 коментари за неа »
 нејзините постови во клубовите »
 таа е означена »
 корисникот нема тестови »

сите нејзини подароци »
испрати подарок »

пријатели

која е monikaiva?

test image
статус на врската - во врска.  
+Не е избран за омилена личност
rate style Стилот на оценување е: заспана убавина.
Доби поен од него? Wow!!! :)
person_type АКТИВИСТ (доминантен, емоционален, отворен, реалистичен начин на мислење)обратна врска monikaiva


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.