Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

moni4ka

прегледи: 40925 слава: 125.52 активност: 18
moni4ka ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 18.01.2019 - 01:34
регистриран: 14.02.2011 - 00:10
име Monika
пол
   женско   
дата на раѓање
12.11.1988    30
 колку си одговарате »
место
Македонија, Македонија, Скопје  
e-mail адреса видлив само за пријатели

слики

 • moni4ka - Priroda - Ubavina :)
 • moni4ka - :*
 • moni4ka - :)
 • moni4ka - :*
 • moni4ka - :)
 • moni4ka - :)
 • moni4ka
 • moni4ka - so drugarka mi Iva :)
 • moni4ka - eden lud i nezaboraven wikend :)
 • moni4ka


клубови

top.mk 13826

интереси

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
 коментари од неа »
 коментари за неа »
 нејзините постови во клубовите »
 таа е означена »
 корисникот нема тестови »

сите нејзини подароци »
испрати подарок »

пријатели

која е moni4ka?

test image
статус на врската - не е важно.  
+Не е избран за омилена личност
rate style Стилот на оценување е: заспана убавина.
Доби поен од него? Wow!!! :)
person_type ХУМАНИСТ (корисен, затворен, емоционална личност со реалистичен начин на мислење)обратна врска moni4ka


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.