Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

monast

прегледи: 31185 слава: 185.71 активност: 9
monast ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 17.10.2016 - 12:49
регистриран: 02.02.2009 - 18:50
име Simona Ristova
пол
   женско   
висина 173 см
дата на раѓање
19.09.1983    33
 колку си одговарате »
место
Македонија, Македонија, Штип  
образование
Високо професионално образование  

слики

  • monast
  • monast
  • monast
  • monast
  • monast - jas
  • monast
  • monast
  • monast
  • monast

слики во албуми

monast pildid albumites simona monast pildid albumites simona monast pildid albumites simona monast pildid albumites simona monast pildid albumites simona »

клубови

top.mk 15371

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
 коментари од неа »
 коментари за неа »
 нејзините постови во клубовите »
 таа е означена »
 корисникот нема тестови »

сите нејзини подароци »
испрати подарок »

пријатели

која е monast?

test image
статус на врската - слободен.  
+Не е избран за омилена личност
rate style Стилот на оценување е: заспана убавина.
Доби поен од него? Wow!!! :)
person_type МЕЧТАТЕЛ (корисен, затворен, емоционален, апстрактен начин на мислење)обратна врска monast


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.