Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

milica0405

прегледи: 816 слава: 10.97 активност: 6
milica0405 ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 13.03.2018 - 14:08
регистриран: 13.03.2018 - 13:37
име
пол
   женско   
дата на раѓање
04.05.1989    29
 колку си одговарате »
место
Македонија, Македонија, Радовиш  
e-mail адреса видлив само за пријатели

слики

  • milica0405
  • milica0405


клубови

top.mk 14312

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
 коментари од неа »
 коментари за неа »
 нејзините постови во клубовите »
 таа е означена »
 корисникот нема тестови »

сите нејзини подароци »
испрати подарок »

пријатели

која е milica0405?

test image
статус на врската - не е важно.  
+Не е избран за омилена личност
rate style Стилот на оценување е: заспана убавина.
Доби поен од него? Wow!!! :)
Таа е никој во моментот. За да е некој, корисничката треба да направи персонален тест.


обратна врска milica0405


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.