Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

mgmbt

прегледи: 2000 слава: 66.37 активност: 33
mgmbt ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 18.09.2018 - 08:16
регистриран 28.01.2009 - 18:32
име Goran mm
пол
   машко   
висина 190 см
дата на раѓање
07. јуни  
 колку си одговарате »
место
Македонија, Македонија, Битола  
образование
Високо професионално образование  
лична страница http://www.facebook.com/goran.mit
јазици Српски*** , Англиски***
chat клиенти
MSN
видлив само за пријатели

слики

  • mgmbt
  • mgmbt
  • mgmbt
  • mgmbt

слики во албуми

mgmbt pildid albumites Manchester United mgmbt pildid albumites Manchester United mgmbt pildid albumites Manchester United mgmbt pildid albumites Manchester United mgmbt pildid albumites Manchester United »

блог

Srekna nova godina
понеделник, 02. јануари 2012 Час 18:11
Srekna Nova 2012 godina.. beskrajno mnogu radost, sreka i ljubov im posakuvam na site moi priajteli прочитај повеќе »

vic
вторник, 22. декември 2009 Час 21:40
... прочитај повеќе »

училишта

Клас од 2002»
Универзитет "Св. Климент Охридски"

клубови

интереси

flert 33 , gaming 3 , house 4 , manchester united 3 , noken zivot 22 , top.mk 24 , zabava 180 , zurki 29

дополнителна информација

http://www.facebook.com/goran.mit

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
  тој коментирал »
 тој е коментиран »
 постови во клубови на корисникот
 тој е означен »
 корисникот нема тестови »

подароци сите негови подароци »
испрати подарок »

инфо за активности
Денес
 
offline mgmbt - 15:11
Сликата е во ТОП #3
 
offline mgmbt - 02:31
Сликата е во ТОП #3
Вчера
 
offline mgmbt - 14:21
Сликата е во ТОП #3
 
offline mgmbt - 02:21
Сликата е во ТОП #3
20.09.2018
 
offline mgmbt - 14:01
Сликата е во ТОП #3

пријатели
препораки за него
.
Wonderful friend, gentleman, beautiful soul.
Andjelija 18.04.2018 - 08:43
повеќе »


апликации
Средби
кој е mgmbt?

test image
статус на врската - слободен.  
+Не е избран за омилена личност
rate style Стилот на оценување е: реален.
Објективна личност во давањето оценки.
person_type СМЕТКОВОДИТЕЛ (корисен, затворен, реалистичен начин на мислење)обратна врска mgmbt


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.