Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

meteormk

прегледи: 4258 слава: 75.51 активност: 24
meteormk ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 15.10.2018 - 07:48
регистриран 20.05.2008 - 18:17
име igor tochka
пол
   машко   
висина 182 см
дата на раѓање
18.11.1978    39
 колку си одговарате »
место
Македонија, Македонија, Скопје  
занимање
спорт/рекреација
 
занимање javam na zvezdena prashina
образование
Високо образование во процес  
e-mail адреса meteormk1@hotmail.com
јазици Македонски*** , Англиски*** , Хрватски*** , Српски*** , Холандски* , Француски*

слики

  • meteormk
  • meteormk
  • meteormk
  • meteormk
  • meteormk

слики во албуми

meteormk pildid albumites na rabota »

блог

Nекои очи се посебно убави сигурно многу плачеле.
петок, 08. септември 2017 Час 11:14
 Жена не можеш да сакаш делумно брат. Или цела или ич. Тоа значи да ја сакаш и кога ќе ја фатат будалите. И мрачните. И тажните. И кавгаџиските. Можеби највеќе па баш тогаш. И кога ќе ја изгуби вољата... прочитај повеќе »

клубови

интереси

planinarenje 20 , rekreativno pesacenje , roleri , velosiped.

дополнителна информација

raspolozen za druzba i romanticni sredbi:)))

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
  тој коментирал »
 тој е коментиран »
 постови во клубови на корисникот
 тој е означен »
 корисникот нема тестови »

подароци сите негови подароци »
испрати подарок »

инфо за активности
19.09.2018
 
offline meteormk - 12:38
и/му се допаѓа слика во албум: IMG_20170428_225644

пријатели
препораки за него
-nophoto-
abe komso tuka saum ne se gubam samo nemam vreme za nisto jbg.aaxaxax
silvijapol 06.02.2009 - 05:16
повеќе »


апликации
Средби
кој е meteormk?

test image
статус на врската - слободен.  
+Не е избран за омилена личност
rate style Стилот на оценување е: песимист.
Дава ниски оценки, но е фер оценување.
person_type МЕЧТАТЕЛ (корисен, затворен, емоционален, апстрактен начин на мислење)обратна врска meteormk


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.