Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

merlodragan

прегледи: 845 слава: 36.03 активност: 15
merlodragan ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 23.01.2018 - 22:23
регистриран 06.11.2013 - 19:57
име dragan
пол
   машко   
висина 183 см
дата на раѓање
01.01.1970    48
 колку си одговарате »
место
Македонија, Македонија, Скопје  
образование
Високо професионално образование  
e-mail адреса видлив само за пријатели
јазици Српски**

слики

  • merlodragan - s
  • merlodragan
  • merlodragan
  • merlodragan - jas desno
  • merlodragan


клубови

top.mk 12814

дополнителна информација

drustven ozbilen

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
  тој коментирал »
 тој е коментиран »
 постови во клубови на корисникот
 тој е означен »
 корисникот нема тестови »

сите негови подароци »
испрати подарок »

инфо за активности
01.01.2018
 
offline merlodragan - 03:35
Има роденден денес
Испрати подарок »

пријатели


апликации
Средби
кој е merlodragan?

test image
статус на врската - не е важно.  
+Не е избран за омилена личност
rate style Стилот на оценување е: заспана убавина.
Доби поен од него? Wow!!! :)
person_type ХУМАНИСТ (корисен, затворен, емоционална личност со реалистичен начин на мислење)обратна врска merlodragan


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.