Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

masterce

прегледи: 95 слава: 11.29 активност: 15
masterce ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 09.12.2018 - 23:37
регистриран 15.02.2011 - 01:03
име Stefan Denkovski
пол
   машко   
висина 172 см
дата на раѓање
07. јуни  
 колку си одговарате »
место
Македонија, Македонија, Куманово  
занимање
производство/индустрија/разработка
 
занимање steel con
образование
Средно образование  
e-mail адреса stefan4e_runi@live.com
телефон видлив само за пријатели
јазици Македонски***

слики

  • masterce
  • masterce
  • masterce
  • masterce - kumstvo
  • masterce - :)
  • masterce - matura
  • masterce


училишта

Клас од 2009»
СОУ,,Перо Наков,,

клубови

интереси

counter strike , fudbal 73 , galenje , kompjuteri 58 , kosarka 25 , muvanje 17 , seks 121 , setanje 64

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
  тој коментирал »
 тој е коментиран »
 постови во клубови на корисникот
 тој е означен »
 корисникот нема тестови »

сите негови подароци »
испрати подарок »

пријатели


апликации
Средби
кој е masterce?

test image
статус на врската - слободен.  
+Не е избран за омилена личност
rate style Стилот на оценување е: заспана убавина.
Доби поен од него? Wow!!! :)
person_type РАКОВОДИТЕЛ НА ПРОЕКТ (корисен, отворен, реалистичен човек)обратна врска masterce


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.