Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

maslince

прегледи: 64164 слава: 195.79 активност: 15
maslince ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 21.06.2018 - 18:51
регистриран: 05.09.2009 - 17:40
име teodora
пол
   женско   
висина 173 см
дата на раѓање
10.06.1989    29
 колку си одговарате »
место
Македонија, Македонија, Скопје  
занимање
право
 
образование
Високо образование во процес  
e-mail адреса видлив само за пријатели
јазици Шпански**

слики

  • maslince
  • maslince
  • maslince
  • maslince
  • maslince
  • maslince
  • maslince
  • maslince


клубови

top.mk 15706

интереси

knigi 69 , muzika 337 , patuvanja 41 , sport 263

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
 коментари од неа »
 коментари за неа »
 нејзините постови во клубовите »
 таа е означена »
 корисникот нема тестови »

подароци подароци сите нејзини подароци »
испрати подарок »

инфо за активности
10.06.2018
 
offline maslince - 03:35
Има роденден денес
Испрати подарок »

пријателиВидео
ma kog  me boga za tebe pitaju
Сите видеа на корисникот (3) »


која е maslince?

test image
статус на врската - не е важно.  
+Не е избран за омилена личност
rate style Стилот на оценување е: заспана убавина.
Доби поен од него? Wow!!! :)
person_type ИНТЕЛИГЕНТЕН (доминантен, затворен, апстрактен начин на мислење)обратна врска maslince


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.