Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
online 

martince

sto ke mi kupite za rodenden
прегледи: 12242 слава: 56.18 активност: 24
martince ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 19.02.2018 - 01:11
регистриран: 02.03.2016 - 21:09
име Martina
пол
   женско   
висина 150 см
дата на раѓање
22.02.1994    23
 колку си одговарате »
место
Македонија, Македонија, Скопје  
образование
Дипломиран студент  
e-mail адреса видлив само за пријатели
јазици Албански*** , Англиски*** , Српски*** , Хрватски** , Италијански** , Шпански**

слики

  • martince
  • martince - tyzee
  • martince
  • martince
  • martince - ubav den
  • martince


блог

Говор
четврток, 02. февруари 2017 Час 03:20
Зашто?? Зашто нема слобода на говор?? Ако немаш исто мислење со нив одма те вреѓаат и провоцираат и те напаѓаат.Зашто неможеш да имаш свое мислење?? прочитај повеќе »

Zivot
недела, 06. март 2016 Час 20:27
Se bese perfektno dodeka ne go zapoznav nego,togas mi se svrti zivotot na 360 stepeni i se smeniv mnogu,mnogu bev zaljubena vo nego,se bese ok dodeka svativ deka imam svoj zivot i svoe ja,mislese deka... прочитај повеќе »

клубови

top.mk 12265

интереси

chelsea , chelzi , druzenje 198 , flert 35 , gitara 4 , igranje 3 , iskacanje 2 , izleguvanje 7 , muzika 373 , peenje 11 , svirenje , volonterstvo , zapoznavanje 25 , zivotni 7

дополнителна информација

Poteklo Tetovo

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
 коментари од неа »
 коментари за неа »
 нејзините постови во клубовите »
 таа е означена »
 корисникот нема тестови »

сите нејзини подароци »
испрати подарок »

инфо за активности
Денес
 
online martince - 01:12
Добил нова препорака од корисник leksiliumm
Вчера
 
online martince - 12:44
sto ke mi kupite za rodenden
12.02.2018
 
online martince - 02:32
Добил нова препорака од корисник leksiliumm
11.02.2018
 
online martince - 02:45
Добил нова препорака од корисник zlatko69
 
online martince - 02:44
Добил нова препорака од корисник zlatko69

пријатели
препораки за неа
-nophoto-
Lokumce so orevce za rodendenot ke ti kupam
leksiliumm 19.02.2018 - 01:12
повеќе »


апликации
Средби
која е martince?

test image
статус на врската - не е важно.  
+Не е избран за омилена личност
rate style Стилот на оценување е: заспана убавина.
Доби поен од него? Wow!!! :)
person_type МЕЧТАТЕЛ (корисен, затворен, емоционален, апстрактен начин на мислење)обратна врска martince


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.