Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

marjan82pp

VARLIVO E OVO SRCE STO SE NA TAJ KORAK RESI AKO SRCE STVARNO VOLI NE SME DA POGRESI
прегледи: 67 слава: 7.25 активност: 27
marjan82pp ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 23.01.2019 - 06:11
регистриран 23.09.2018 - 14:58
име
пол
   машко   
дата на раѓање
21.07.1982    36
 колку си одговарате »
место
Македонија, Македонија, Прилеп  
e-mail адреса видлив само за пријатели

слики

  • marjan82pp


клубови

top.mk 13778

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
  тој коментирал »
 тој е коментиран »
 постови во клубови на корисникот
 тој е означен »
 корисникот нема тестови »

сите негови подароци »
испрати подарок »

инфо за активности
21.01.2019
 
offline marjan82pp - 06:06
коментира слика на Kate
20.01.2019
 
offline marjan82pp - 21:12
Корисникот marjan82pp го додал корисникот Kate во листата со пријатели.

пријатели

кој е marjan82pp?

test image
статус на врската - не е важно.  
+Не е избран за омилена личност
rate style Стилот на оценување е: заспана убавина.
Доби поен од него? Wow!!! :)
person_type СМЕТКОВОДИТЕЛ (корисен, затворен, реалистичен начин на мислење)обратна врска marjan82pp


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.