Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

marimari

прегледи: 6636 слава: 29.39 активност: 6
marimari ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 02.08.2017 - 09:52
регистриран: 08.12.2008 - 22:49
име marija bozinovska
пол
   женско   
дата на раѓање
01.04.1980    38
 колку си одговарате »
место
Македонија, Македонија, Скопје  
e-mail адреса marijaboz070@yahoo.com

слики

  • marimari
  • marimari - so kapa
  • marimari - jas vo kapa
  • marimari
  • marimari - zelena kosula
  • marimari
  • marimari
  • marimari - jas napred so naocali
  • marimari
  • marimari


училишта

Клас од 2002»
Универзитет "Св. Кирил и Методиј"
Pmf-hemija

клубови

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
 коментари од неа »
 коментари за неа »
 нејзините постови во клубовите »
 таа е означена »
 корисникот нема тестови »

сите нејзини подароци »
испрати подарок »

пријатели

која е marimari?

test image
статус на врската - не е важно.  
+Не е избран за омилена личност
rate style Стилот на оценување е: заспана убавина.
Доби поен од него? Wow!!! :)
person_type АЈКУЛА (доминантен, отворен, реалистичен начин на мислење)обратна врска marimari


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.