Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

marija30b

прегледи: 47954 слава: 160.56 активност: 12
marija30b ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 14.01.2018 - 17:04
регистриран: 11.05.2009 - 15:36
име marija
пол
   женско   
висина 170 см
дата на раѓање
17. февруари  
 колку си одговарате »
место
Македонија, Македонија, Скопје  
занимање
агрокултура
 
образование
Високо образование во процес  
јазици Јапонски*** , Англиски**
chat клиенти
Skype
сокриен за сите

слики

  • marija30b
  • marija30b
  • marija30b - srekni praznici
  • marija30b
  • marija30b
  • marija30b
  • marija30b
  • marija30b

слики во албуми

marija30b pildid albumites nesto novicko »

на други слики

* * »

блог

oklop
петок, 12. октомври 2012 Час 17:16
Велат дека голем е оној кој простува. Но, јас не простувам. Јас н... прочитај повеќе »

zivot
петок, 12. октомври 2012 Час 17:12
Ако некогаш денот ти е долг, а ноќта осамена, ... прочитај повеќе »

клубови

интереси

!!! 2 , ??? , @@@

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
 коментари од неа »
 коментари за неа »
 нејзините постови во клубовите »
 таа е означена »
 корисникот нема тестови »

подароци подароци сите нејзини подароци »
испрати подарок »

пријателиВидео
:))))))))))))))))))))
Сите видеа на корисникот (6) »


која е marija30b?

test image
статус на врската - слободен.  
+Не е избран за омилена личност
rate style Стилот на оценување е: заспана убавина.
Доби поен од него? Wow!!! :)
person_type СМЕТКОВОДИТЕЛ (корисен, затворен, реалистичен начин на мислење)обратна врска marija30b


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.