Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

manakieva


модератор
Imajte ubav vikend
прегледи: 41256 слава: 273.18 активност: 58
manakieva ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 16.10.2017 - 00:13
регистриран: 09.11.2008 - 15:10
име Monika
пол
   женско   
 колку си одговарате »
место
Македонија, Македонија, Делчево  
занимање
медицина
 
образование
Високо образование во процес  
јазици Македонски*** , Германски** , Англиски**
chat клиенти
Skype
сокриен за сите

слики

  • manakieva
  • manakieva
  • manakieva
  • manakieva


блог

Слободно време
понеделник, 25. септември 2017 Час 00:17
Навистина можам да кажам дека слободно време воопшто немам. Не, не се жалам, ниту пак се фалам. Онака колку да имам што да напишам во моментов. Ако 90% од популацијата времето им е 8 часа спиење,... прочитај повеќе »

ХИВ вирус
недела, 03. мај 2015 Час 20:17
Раните симптоми на вирусот ХИВ... прочитај повеќе »

клубови

интереси

facebook 23 , horoskop 6 , internet 62 , patuvanja 47 , prijateli 22 , rakomet 14 , top.mk 28

дополнителна информација

Се учев на грешките во животот сега грешам без грешка ..

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
 коментари од неа »
 коментари за неа »
 нејзините постови во клубовите »
 таа е означена »
 тестови (4) » на корисникот

подароци подароци сите нејзини подароци »
испрати подарок »

инфо за активности
Вчера
 
offline manakieva - 21:51
Сликата е во ТОП #4
 
offline manakieva - 09:41
Сликата е во ТОП #4
 
offline manakieva - 08:15
Има подарок од корисникот Andjelija
16.10.2017
 
offline manakieva - 21:11
Сликата е во ТОП #4
 
offline manakieva - 09:01
Сликата е во ТОП #4

пријатели
препораки за неа
-nophoto-
te molam procitaj mi go statusot
leksiliumm 14.05.2017 - 01:47
повеќе »
препораки од неа
.
Многу ми е мило што запознав особа ко тебе :) Особа со прекрасна харизма и душа и пред се карактер
Elisabeth 21.01.2017 - 01:18
повеќе »Видео
Преубава песна
Сите видеа на корисникот (20) »


која е manakieva?

test image
статус на врската - слободен.  
+Не е избран за омилена личност
rate style Стилот на оценување е: песимист.
Дава ниски оценки, но е фер оценување.
person_type Шоумен (доминантен, отворен, апстрактен начин на мислење, емоционална личност)обратна врска manakieva


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.