Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

majam

прегледи: 2429 слава: 26.48 активност: 12
majam ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 31.07.2018 - 10:07
регистриран: 27.04.2018 - 16:36
име maja
пол
   женско   
висина 170 см
 колку си одговарате »
место
Македонија, Македонија, Скопје  

слики

  • majam
  • majam
  • majam


клубови

top.mk 14173

интереси

film 66 , fitnes 7 , umetnost 19

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
 коментари од неа »
 коментари за неа »
 нејзините постови во клубовите »
 таа е означена »
 корисникот нема тестови »

сите нејзини подароци »
испрати подарок »

пријатели
препораки за неа
-nophoto-
nema pravda kalimero
leksiliumm 31.07.2018 - 10:20
повеќе »Видео
Bolero - Maurice Ravel
Сите видеа на корисникот (1) »


која е majam?

test image
статус на врската - не е важно.  
+Не е избран за омилена личност
rate style Стилот на оценување е: реален.
Објективна личност во давањето оценки.
Таа е никој во моментот. За да е некој, корисничката треба да направи персонален тест.


обратна врска majam


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.