Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

macaaaaa

прегледи: 30372 слава: 84.36 активност: 21
macaaaaa ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 15.10.2018 - 22:52
регистриран: 02.04.2008 - 18:07
име milijana spasovska
пол
   женско   
висина 165 см
дата на раѓање
19.08.1984    34
 колку си одговарате »
место
Македонија, Македонија, Куманово  
занимање student
образование
Високо образование во процес  
e-mail адреса milijana_84@hotmail.com

слики

  • macaaaaa


училишта

Клас од 2008»
Универзитет "Св. Кирил и Методиј"

клубови

top.mk 14760

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
 коментари од неа »
 коментари за неа »
 нејзините постови во клубовите »
 таа е означена »
 корисникот нема тестови »

подароци сите нејзини подароци »
испрати подарок »

инфо за активности
07.10.2018
 
offline macaaaaa - 04:04
Има подарок од корисникот temi

пријатели
препораки за неа
.
Svigas mi ot pete do glave
dudikov 16.08.2018 - 23:09
повеќе »

која е macaaaaa?

test image
статус на врската - не е важно.  
+Успешно избраната омилена личност е stevopejkovski
Денови заедно: 1273
rate style Стилот на оценување е: заспана убавина.
Доби поен од него? Wow!!! :)
person_type СМЕТКОВОДИТЕЛ (корисен, затворен, реалистичен начин на мислење)обратна врска macaaaaa


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.