Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

ljiljananis

Trazim deda mraza za novu godinu da mi pokloni svoje srce..
прегледи: 11637 слава: 40.66 активност: 18
ljiljananis ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 13.01.2019 - 00:24
регистриран: 28.01.2013 - 03:19
име
пол
   женско   
дата на раѓање
05.07.1965    53
 колку си одговарате »
место
Србија, Beograd, Белград  
e-mail адреса видлив само за пријатели

слики

  • ljiljananis
  • ljiljananis
  • ljiljananis
  • ljiljananis
  • ljiljananis
  • ljiljananis
  • ljiljananis
  • ljiljananis
  • ljiljananis
  • ljiljananis


клубови

top.mk 14173

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
 коментари од неа »
 коментари за неа »
 нејзините постови во клубовите »
 таа е означена »
 корисникот нема тестови »

сите нејзини подароци »
испрати подарок »

инфо за активности
Денес
 
offline ljiljananis - 10:21
Сликата е во ТОП #17
Вчера
 
offline ljiljananis - 21:21
Сликата е во ТОП #18
 
offline ljiljananis - 09:01
Сликата е во ТОП #18
18.01.2019
 
offline ljiljananis - 20:51
Сликата е во ТОП #18
 
offline ljiljananis - 08:31
Сликата е во ТОП #18

пријатели

која е ljiljananis?

test image
статус на врската - не е важно.  
+Не е избран за омилена личност
rate style Стилот на оценување е: реален.
Објективна личност во давањето оценки.
person_type ГУРУ (корисен, отворен, апстрактно мислење, емоционална личност), со панделка и цвеќе.обратна врска ljiljananis


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.