Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

lenka1

прегледи: 47187 слава: 193.34 активност: 36
lenka1 ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 21.01.2018 - 19:20
регистриран: 04.10.2010 - 13:30
име lenka
пол
   женско   
висина 175 см
 колку си одговарате »
место
Македонија, Македонија, Битола  
занимање aaaa
образование
Професионално образование  
јазици Англиски***
chat клиенти
Skype
сокриен за сите

слики

  • lenka1
  • lenka1
  • lenka1
  • lenka1
  • lenka1
  • lenka1
  • lenka1
  • lenka1
  • lenka1
  • lenka1

на други слики

* * »

училишта

Клас од 2006»
Универзитет "Св. Кирил и Методиј"

клубови

top.mk 12444

интереси

muzika 376 , sex 249 , zabava 211

дополнителна информација

stooooooooo

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
 коментари од неа »
 коментари за неа »
 нејзините постови во клубовите »
 таа е означена »
 корисникот нема тестови »

подароци сите нејзини подароци »
испрати подарок »

инфо за активности
19.01.2018
 
offline lenka1 - 20:18
Корисникот lenka1 го додал Mesecar и pepi20 во листата со пријатели.
 
offline lenka1 - 20:01
Сликата е во ТОП #13
 
offline lenka1 - 07:41
Сликата е во ТОП #13
18.01.2018
 
offline lenka1 - 19:31
Сликата е во ТОП #12
 
offline lenka1 - 07:21
Сликата е во ТОП #11

пријатели
препораки за неа
-nophoto-
https://www.youtube.com/watch?v=qbWMyzpJQIY&list=RDqbWMyzpJQIY
leksiliumm 10.01.2018 - 14:25
повеќе »


апликации
Средби


Видео
Ivana Selakov feat. Aca Lukas - Daleko si [OFFICIAL HD VIDEO]
Сите видеа на корисникот (1) »


која е lenka1?

test image
статус на врската - не е важно.  
+Не е избран за омилена личност
rate style Стилот на оценување е: песимист.
Дава ниски оценки, но е фер оценување.
person_type СУДИЈА (доминантен, затворен, реалистичен начин на мислење)обратна врска lenka1


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.