Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

lavanda

zavrsi kako sto i zapocna
прегледи: 5059 слава: 18.39 активност: 30
  Напиши писмо
последна посета: 26.05.2017 - 22:37
регистриран: 10.03.2016 - 19:38
име lavanda lavanda
пол
   женско   
 колку си одговарате »
место
Македонија, -- друг град --  


блог

НЕ СЕ ОТКАЖУВАJTE!!!!!
вторник, 23. мај 2017 Час 21:33
прочитај повеќе »

сакај те..............
среда, 17. мај 2017 Час 10:59
Тој се јави по телефон и и рече:... прочитај повеќе »

клубови

top.mk 14701

интереси

knigi 102

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
 коментари од неа »
 коментари за неа »
 нејзините постови во клубовите »
 таа е означена »
 корисникот нема тестови »

сите нејзини подароци »
испрати подарок »

инфо за активности
20.05.2017
 
offline lavanda - 21:11
zavrsi kako sto i zapocna
17.05.2017
 
offline lavanda - 13:27
Додал нов блог - сакај те..............
 
offline lavanda - 10:52
, Сакајте го тоа што го имате пред животот да ве научи да го барате она што сте го имале !!!
10.05.2017
 
offline lavanda - 17:03
Додал нов блог - миг
09.05.2017
 
offline lavanda - 17:01
Додал нов блог - трепет на срце

пријатели
препораки од неа
.
Zosto .... Sto znaci ona ...nnnnnnn
Toni36 04.03.2017 - 12:47
повеќе »Видео
slucajno
Сите видеа на корисникот (15) »


која е lavanda?

test image
статус на врската - не е важно.  
+Не е избран за омилена личност
rate style Стилот на оценување е: корисник без слика.
Нема слики и во моментов не може да оценува.
person_type СУДИЈА (доминантен, затворен, реалистичен начин на мислење)обратна врска lavanda


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.